Athena talep etti bütün seyirciler birbirlerine sarıldı

13 Haziran 2018 | Kategori: blog

          Nickiniz:   

Varsa Şifreniz: 

                  

Athena talep etti bütün seyirciler birbirlerine sarıldı

Müzikseverler, Geçen hafta sonu Çeşme’deki Babylon Soundgarden’da eğlenceye doydu. Sponsorluğunu Doritos’un üstlendiği festivalde; gençler hem bir denizin, hem bir de neşeli aktiviteler ile konserlerin tadını çıkardı. Mandalina ve palmiye ağaçları aralarında yeşili maviyle buluşturan festival, Athena konseri ile son buldu. Athena, sahnede bizzat parçalarının yanında ‘Çanakkale Türküsü’, ‘Diyemedim’ ve ‘Dilek Taşı’ benzeri yapıtları de seslendirdi.
Athena, konserde kuvvetli performansıyla gençlerden tam not aldı. Kuvvetli rüzgara nazaran konseri uzatan grup, arada “Rüzgarı kısabiliyor muyuz?” diye espiriler de yaptı.

Konserin en neşeli anlarından biri; Athena’nın “Arkadaşlar ortadan ikiye ayrılalım” diyerek izleyicileri ikiye bölmesiyle yaşandı. Ardından sahnede ‘Beyoğlu’nda Gezersin’ şarkısını seslendiren grup, izleyiciye “Birbirinize gerçek koşun ve sarılın” diye seslendi. İki yana ayrılan gençler de süratle koşarak birbirlerine sarıldı. “Bu kavuşmayı yapamazsanız, sabaha civarı buradayız. Bu ne, birey sevdiğine bu gibi mi koşar?” diyen Athena, önce sarılmayı beğenmeyince gençler yine yerlerine geçti. Festivale dahil olan, birbirini tanıyan tanımayan her biri bir defa ek olarak birbirlerine sarıldı. Konserde anladım ki, Athena civarı gençleri sıkı yakalayabilen ve onları anlayıp eğlendiren bir grup ek olarak olamaz.

Yorum Yapın