Bir Oğuzhan klasiği

10 Ekim 2017 | Kategori: blog

          Nickiniz:   

Varsa Şifreniz: 

                  

Bir Oğuzhan klasiği

Ankara’da meydana gelen 3 farklı saldırının sonrasında, geçen gün erken Taksim’de yeniden terörün kanlı suratıyla karşın karşıya kaldık. Sivil ve suçsuz insanlara karşı bu çeşit girişimler, korku salmak ve toplumu geleceğe karşı umutsuzluğa itmeyi hedefliyor. İstikrarsızlığı yerleştirmeye çalışıyor. Her şeye karşın pkk karanlığının gölgesinde hayat sürüyor.
İşte bu ortamda, kocaman kesimin eğlencesi meydana gelen futbol etkinliği yeşil tabanda coşkusunu sürdürüyor. Geçen Gün akşam Beşiktaş, Antalyaspor karşısına çıktığında sahadaki futbolculardan, tribünleri dolduran izleyicilere kadar herkesin kafasında ‘patlayan bombaların geride bıraktığı acılar’ vardı.
Terörü lanetleyen tezahüratlar altında başlayan karşılaşma, şampiyonluk yarışında mühim bir virajdı. Rize ve Trabzon
canakkale escort
deplasmanlarını kayıpsız atlatan Beşiktaş, taraftarının kocaman desteğiyle nokta üstünlüğünü sürdürmek istiyordu. Gomez ve Eto’o benzeri iki profesyonel golcünün alanda olması, maça farklı bir ölçüt kattı.
Antalyaspor’un açık bir futbol oynaması, topu kenarlara taşıması beklenmiyordu. Bu strateji düşüncesi Beşiktaş’ı şaşırttı. Benzer sürede kapsamlı alan bulmasına da ne sebeple oluyor. Dar meydanda pas trafiğini sıkı yapan Siyah-Beyazlılar, bu defa uzunca toplarla atağa kalkmayı düşündü. Top oynama oranlarına bakıldığında anlaşılacağı benzeri oyunun hakimi ev sahibi takımdı. Antalya’nın kontra toplarla ve bilhassa Eto’o ile vesile yaratma talebi, iki tam olarak gol pozisyonu bulmalarına ne sebeple oluyor.

Yorum Yapın