DİSİPLİNSİZLİK SÖZ KONUSU

09 Ekim 2017 | Kategori: blog

          Nickiniz:   

Varsa Şifreniz: 

                  

DİSİPLİNSİZLİK SÖZ KONUSU

Ancak, bu defa işler istenildiği benzeri gitmedi. Yıldız oyuncuların ayak sürtmesi söz konusuydu. Burak ne sebeple primden yararlanamamıştı? Çocuk Buyruğa Mor da nereden çıkmıştı? Yatıştırmaya içerisinde bulunan tasarısı kim yapıyordu? Oyun kurucu kimdi? Avrupa’da oynayanlar ile Ülkemiz’de birlik forması giyenler aralarında düşmanlık mi oluşmuştu?
Bu çeşit sualler her geçtiğimiz gün çoğalmakta; kulaktan kulağa aktarılırken, abartı da spontane oluşmaktadır.Daha da önemlisi; menajerler, futbolcuların ‘kankaları’, Fatih Terim Hocam’in yakınları benzeri soğuk bireylerin kampa elini kolunu sallayarak geldikleri gerçek muydu?
sanliurfa escort

Herkesin hemfikir meydana geldiği tertip konusu ise şaşırtıcıydı. Otoritesi ile malum Terim, bu konuyla alakalı tenkit oklarına amaç oldu.Şampiyona bizim amaçlı geride kaldı. Bu çeşit bir organizasyona teşrif etmek dahi bir sürü mühimdir. Bunun altını çizmekte fayda var. Futbol, elde etmek ve kaybetmenin en natürel meydana geldiği bir oyundur. Popüler olanın ya da fit rakip benzeri algılanan takımların ne türlü sürprizler yaptığını gördük.
Ülkemiz’yi eleştirenlerin basit çıkma noktası, yenilgiden bir sürü teslimiyet içerir vurdumduymazlıktı. Yenildiğimiz 2 mücadelede oluşturulan temposuz futbol tek bizi şaşırtmadı, hayat spor kamuoyunun da ilgisini çekti.

Yorum Yapın