DOYMUŞ VE doymamış erkek

05 Temmuz 2017 | Kategori: blog

          Nickiniz:   

Varsa Şifreniz: 

                  

DOYMUŞ VE doymamış erkek

Memlekette altını çizen bir kadın cinayeti görünüyor. Erkekler öldürüyor, tecavüz ediyorlar, bıçaklıyorlar. ‘Düğün Dernek 2: Süntam olarak’in Leyla’sı da işte esasında tam diyor ki “Erkek doysun, gözü dışarda olmasın, huzura kavuşsun, rahatlasın. Kadına sıkı davransın. Tüm bayanlar doymuş erkek istiyor”diyor. Açalya Samyeli Danoğlu ile Arif Özgür konuşmuş. Harika huzurlu bir röportaj ama birey bu satırlarda bir durup düşünüyor.
Çünkü çok gerçek söylüyor. Önceden “Aman çok birşey yaşamasın”diyen kadın çoğalış “Aman her şeyi yaşasın. Çok kadınla beraber olsun. Her şeyi yaşamış olsun, bana öyle gelsin. Ben uğraşamam onun gözünün dışarda olmasıyla”diyor. Geçmiş süre olabilir ki önceden kız çocuklarına “Aman erkeklerle oynama ayıp”cümleleri havada uçardı. Daha küçücük çocukken kız çocukları, erkek çocuklarıyla ayrışırdı. O vakitten küçücük beyinlere berbat işlenirdi pekçok birşey. Seneler geçti, çoğalış şehirli kadın ve erkekler çeşitli düşünmeye başladı, o süre da

farklı bir serbestlik meydana geldi. Ama bu serbestliğe alışamayanlar halen doyumsuzluk peşinde. O yüzden de sokakta taciz, tecavüz, aldatma, ihatam olarak, kuvvet kol geziyor.
İstemediği bir evlenme yapan erkeklerin içinde bulunduğu sorun da cabası. Derin ve o civarı acı bir konu ki. Deştikçe çirkinleşen, hepten üzücü bir durum meydan yaralayıcı bir konu. Sene biterken en enbaşta büyük bir temennim var: Kadın cinayetleri son bulsun. Erkekler doyabiliyorsa doysun ve şunlar son bulsun.

Yorum Yapın