Erciyes Dağı’nda çifte adrenalin patlaması

06 Haziran 2018 | Kategori: blog

          Nickiniz:   

Varsa Şifreniz: 

                  

Erciyes Dağı’nda çifte adrenalin patlaması

Heyecan olmazsa muvaffakiyet da olmaz hayatta.Bir şeye karşın heyecanınızı kaybettiğinizi farklılık ettiğinizde anında onu orada bırakıp arkanıza dahi bakmadan uzaklaşın ve ekstrem bir spor deneyin.Bir tarafta Snowboard Hayat Kupası, öbür tarafta karda drift; benzer gün içerisinde bu iki dik dozdaki heyecana kalp dayanır mı dersiniz?Kafamda deli suallerle Kayseri uçağındayım. Snowboard Hayat Kupası, üçüncü kez; Kayseri Megakent Belediyesi, Erciyes A.Ş. ve Ülkemiz Kayak Federasyonu iş birliğiyle, Ford ana sponsorluğunda, Erciyes Dağı’nda gerçekleştiriliyor.

Organizasyona, 18 ülkeden 85 sporcu katılmış.Sporcuların birçoğu yarış anında Apple Watch Series 3 ile hızını ve mesafesini muayene etmekte. En ehemmiyetlisi, arkadaşlarının yerini görebiliyor, üstelik performansları karşılaştırabiliyor. Snowboard’cuların en bir sürü kullandığı uygulama; Slopes ve Snoww. Yarışları izlerken, geçti geçiyor derken, bitiminde madalyayı erkeklerde Almanya, bayanlarda ise Rusya’ya veriyoruz.
Snowboard Hayat Kupası esnasında kayak pistlerinde meydana gelen merak, Erciyes’te araç direksiyonu en başında da yaşandı. Ford, kışa damgasını vuracak FIS Snowboard Hayat Kupası’nın ad sponsorluğunun yanında Magna Apex Tesisi’nde Drift Extreme etkinliğini tertip etti.

Yorum Yapın