Kozmik Enerji Nedir

11 Eylül 2018 | Kategori: blog

          Nickiniz:   

Varsa Şifreniz: 

                  

Kozmik Enerji Nedir

Kozmik Enerji, evrende devamlı olarak varmeydana gelen, gözle görülmeyen fakat hissedilebilen ve ölçülebilen enerjidir. Kozmik enerji ile şifalanma yolu 4-5 asır öncesinden bugüne Budistlerin ve Tibetli rahiplerin kullandığı bir tamamlayıcı tıp ve şifalanma yoludur. Tamamlayıcı, bütünleyici yaklaşımla birey vücudunun temizlenmesi, arınması ve şifalanmasını imkanı sunan, bununla birlikte varolan pozitif enerjinin savunmasını olanağı sağlar.Farklı dalga boyutlarından meydana gelen ve birbirinden çeşitli frekansları meydana gelen titreşimlere enerji denilmektedir. Kozmik enerji 42 çeşitli frekanstan oluşmaktadır. Bu frekanslara kozmik enerji kanalları denilmektedir.

Her bir enerji frekansının kendisine özel çeşitli nitelikleri yer almaktadır. Kozmik enerji dalgaları birey vücudunda çeşitli tesirlere sahiptir. Vücudun bütünlüğünün korunması amaçlı olumsuz enerjiler mahaline poazitif ve pozitif enerjilerin vücuda yüklenmesiyle vücudun bizzat kendini şifalandırması kolaylaşır.
Kozmik enerji tüketimi dünyanın pekçok ülkesinde etkin olarak kullanılmaktadır. Bunların en hayret verici örneği Rus Tıp Doktoru Alexander Vladimir Petrov’un çağında yükseliş gösteren hastalıklara çare bulmak için yaptığı muayenehane deneyler sonucudur. 10-15 yil devam eden Kozmik enerji ve şifalanma üst kısmına yapılmış olan muayenehane deneylerin pozitif netice vermesiyle 1994 senesinde Rusya’da Kozmik Enerji Okulu çalışmalarına başlamıştır.

Yorum Yapın