Mantık dışı

12 Mart 2018 | Kategori: blog

          Nickiniz:   

Varsa Şifreniz: 

                  

Mantık dışı

Gelelim maça; iki takım amaçlı de futbol mantığıyla bağdaşmayan bir sürü enteresan bir önce 20 dk izleyüksek. Gaziantepspor, Real Madrid’in dahi güçlük derecesi yüksek bir dış saha mücadeleninde hiç düşünmediği bir tam takım ofansif anlayışla maça başladı. Ek Olarak 30. saniyede gol yiyorlardı. Sonrasında bir tehlike ek olarak atlattılar, sonrasında da golü yediler. Ama bir de madalyonun diğer yüzü vardı.
Galatasaray, kapasitesi hudutlu rakibi karşısında ileri uç ve ortada alanda pres yapmayıp bir de hatta dönem dışı ofsayt stratejisi uygulayınca önce 20 dakikada kalesinde tam 5 tam olarak pozisyon gördü.Devre ortasından ek olarak sonra oyun

normale döndü. Galatasaray işin ciddiyetini anladı, denetimi eline aldı ve takım korumasını da hizaya getirdi.İkinci yarısı tamamıyla Galatasaray’ın kontrolünde başladı. Atılan üç gösterişli şutu kaleci Gökhan kurtardı.
Sonra Yasin, farkı ikiye çıkardı.Bundan sora Galatasaray işi tamamıyla tamamlanacak üçüncü gol amaçlı girdiği pozisyonları pek rahatlıktan harcayıp, bir de duran toptan golü yiyince iş belli bir süre zora girdi. Fakat Gaziantepspor’un on birey kalması sarı-kırmızılı kulübü rahatlattı.

Yorum Yapın