Mayıs’ta düğün töreni var

13 Mart 2018 | Kategori: blog

          Nickiniz:   

Varsa Şifreniz: 

                  

Mayıs’ta düğün töreni var

Flaş… flaş… flaş… Sizlere dinamit bir haberim var! 2006’da evlendiği İtalyan Massimo Cusimano’nun ihanetine uğradığı amaçlı evlenme dair ağzı yanan ve bu sebeple yoğurdu fazlasıyla üfleyen Burcu Esmersoy’un 2. defa evleneceğini öğrendim!
Şimdiye civarı iki defa evliliğin eşiğinden dönen, evlilikten her süre uzak kalacağını söyleyen Esmersoy’u, 12 sene ardından nikah masasına oturmaya inandırma eden birey, Geçen yaz başından beri flört ettiği işadamı Berk Suyabatmaz. “Hayatımda hiç meydana gelmediği civarı mutluyum” diyen Burcu Esmersoy ile Berk Subayatmaz, düğün töreni tarihlerini dahi belirlemiş.

Sosyete kulislerinde konuşulanlara yönelik aşıklar, yaşamlarını birleştirmek amaçlı Mayıs ayı içinde hüküm kılmış. Düğünün yerini ve tam zamamını öğrenemedim ama yılbaşı arifesinde minik bir hayat turuna çıkan ve şimdilerde Yepyeni Zellanda’da meydana gelen aşıklar, ilişkilerini resmileştirmeye kesinlikle hüküm vermiş.
Umarım çok sevinçli olurlar.bu sırada, şimdiye civarı sosyete ve zanaat camiasından pekçok güzelle aşk hayatını sürdüren Berk Suyabatmaz’ın ilk defa evleneceğini de belirteyim. Başka Bir Deyişle, Burcu Esmersoy, populer çapkını nikah masasına oturtan harika olarak da magazin tarihine geçecek…

Yorum Yapın