Nadir bir aşk masalı: 4 kadın bir erkek

05 Ocak 2018 | Kategori: blog

          Nickiniz:   

Varsa Şifreniz: 

                  

Nadir bir aşk masalı: 4 kadın bir erkek

Biliyor musunuz? İnanılması güç! Onu biliyorum. Ama olabiliyor. Onu da biliyorum… Ben onlarla tanıştım ve ardından da arkadaş olduk.Aziz Valentine’in dahi şaşıp kalacağı bir aşk hikâyesine şahit olmuştum. “Beş şahsiyet bir aşk.”Bir adam, 4 kadın! Ne Türlü başka bir deyişle, diye bakanlar gözümün önünde… Üzerine gıpta ve tecessüsü de duyar gibiyim? Erkeklerin yüzlerinde gevşeme ve dağılma… Gözlerindeki sıcaklık: Bilinen refleksler… Bayanlarda ise buz kesen elmacık kemikleri… Bir de hamle öncesi kısılan gözleri tahayyül etmetabir.
Geçtiğimiz hafta Udine’ye gittim. “Orası neresi?”diyeceksiniz. İtalya’nın kuzeydoğusu. Tam hudutta ufacık bir şehir. Bir “Habsburg diyarı”. Gitmesi de zor. Hemen Hemen bir zaman devam ediyor. Merkezdeki otele ulaşmamız
escort hatay
19.30’u buluyor. Kıt zamanım var. Çabucak üstümü değiştirecek civarı… Dress code belirtilmemiş. Ama resmi giyinmem gerektiğini hissettiğim bir çağrı. Sair davetlilerle beraber bekleyen vasıtalara yayılıp yola koyuluyoruz. Benimle beraber ortada yaşını aşmış bir sürü güzel bir kadın var. Gülümsüyor. “Gözleriniz ne civarı güzel” diyorum. Kırpıştırarak anlatmaya başlıyor. Roma, Popolo Meydanı’nın yanı en başında zanaat galerisi varmış. Başkentin güngörmüş baştan çıkarıcılığı, sanırsınız bu kadında beden keşfetmiş. Vasıtadaki başka seyahat ise yakışıklı ve geveze bir İtalyan genci. Telefonla konuşuyor, otomobile anlatıyor. Dur durak yok.

Yorum Yapın