O zaman ‘dokun’ma zamanı

06 Temmuz 2017 | Kategori: blog

          Nickiniz:   

Varsa Şifreniz: 

                  


O zaman ‘dokun’ma zamanı

Artık haberi her çeşitli hayatını sürdürmek, rastlamak, farketmek, işitmek ve üstelik basma talep ediyoruz. Bilinen bilişim öyle bir ilerliyor ki durmanıza müsaade vermiyor. İşte emredin, bundan bu şekilde benim haberlerimi de işlek izleyebileceksiniz. Ne Türlü mı?..
Hani ben özel yerlere gidiyorum, geceleri sabahlara civarı geziyorum, garip yerler keşfediyorum ya… Onların resimlerini sizinle paylaşıyorum ama çoğalış işlek canlı izlemeye ne dersiniz? Sözgelimi ben şu an, başka bir deyişle siz bu haberi okuduğunuz, üstelik işlek seyrettiğiniz zaman Cunda’dayım.
Cunda’ya geçen zaman 11. Zeytin Hasat Günleri’ni seyretmek amaçlı geldim. Bir Sürü duyuyordum ama ilk defa vesile bulabildim. İtiraf etabir, yakında Alaçatı Ot Festivali’ni geçer. Öyle bir oyun çalıyor ki anlatamam.
Yarınki köşemde ek olarak ayrıntılı okuyacaksınız ama işte hemen alanda bir araya gelen ahalinin görüntüsünü ve konser verici minik orkestra “Zeytin Çekirdekleri”ni işlek olarak takip edebilirsiniz. Zira ilk defa Habertürk’ün gerçekleştirdiği “HT Dokun” uygulamasıyla seyredin. Keyfini çıkarın.

Yenilikleri izlemek sebep. Bilinen toplumsal basın, hayatımızın bir sürü kocaman bir kısmını kaplıyor. Twitter, Instagram, Snapchat, Facebook derken her birşey bir sürü hızlı.
Bazı populer isimlerin yüksek duruşlarını bir sürü seviyorum. Hiçbir Zaman kendilerinden ödün vermiyorlar. Özge Özpirinçci de onlardan biri. Geçen günlerde bir trend çekimi yapmış Özge. Trend editörünün tespit edildiği kıyafetleri giymek amaçlı hazırlandığı sırada kürkü gören Özge, “Asla kürk giymem” demiş. Ve elbette kıyafet durumu bunun için yönelik değişmiş.

Yorum Yapın