Paranormal Activity’ye dikkat

25 Kasım 2017 | Kategori: blog

          Nickiniz:   

Varsa Şifreniz: 

                  

Paranormal Activity’ye dikkat

Gerçek yaşamda başımıza gelmesini istemediğimiz korkunç, ürpertici vakalarla bir sinema salonunda karşılaşmanın rahatlatıcı bir tarafı vardır. Korkuyla ürpermek ve içgüdülerimizin harekete geçmesi bizi huzursuz etmez, biliriz ki bir sinema salonundayızdır.
Buna nazaran korku filmlerine gitmeyenler de vardır; zira filmin hafızada bırakacağı berbat anılardan çekinirler. İşte, bu çeşit kişilerin gitmemesi gerekli olan filmlerin en başında geliyor ‘Paranormal Activity’… Şayet diğer taraftan, güzel bir gerilim filmi izlemek isteyenlerin de benim düşünceme göre görmesinde fayda var. Yıllardır Atlantik’in öte yakasından iştirak eden önce hakikat gerilim korku filmi bu.. Hatta bir Güney Kore ya da Japon filmi uyarlaması değil.
van escort

Tam manasıyla bir AMERIKA BIRLEŞIK DEVLETLERI filmi de sayılmaz. ‘Paranormal Activity’, artık AMERIKA BIRLEŞIK DEVLETLERI yurttaşı dahi olmamış İsrailli çocuk sinemacı Oren Peli’nin bizzat evinde, dostlarıyla çektiği bir film. Hollywood amaçlı korku fantastik, kanlı ve mide bulandırıcı bir birşey.
Görseler, Oren Peli’nin projesini de, bir sürü beğenip kesinlikle ek olarak anlaşılmaz bir şeye çevirirlerdi.

Yorum Yapın