Pereira ne yaptığını bilmiyor

11 Ekim 2017 | Kategori: blog

          Nickiniz:   

Varsa Şifreniz: 

                  

Pereira ne yaptığını bilmiyor

Yıldızlar topluluğu Fenerbahçe, Avrupa Ligi önce mücadeleninde Norveç ekibi Molde’ye İstanbul’da yenilerek herkesi şaşırttı.Portekizli hoca dünkü maça çıkardığı kadro ile sürpriz inşa etti. Kalede Volkan’ı yedek kulübesine çekerken, forvette Fernandao’dan da vazgeçti.
Aslında yatıştırmaya başlar başlamaz rakip sahaya yerleşen ve önce 4 dk içerisinde üst üstüne pozisyonlar bulan Fenerbahçe netice alamayınca, Molde oyunda balans kurdu. Paniği atlatınca oyunu ortada meydanda bulundurarak Fenerbahçe’nin baskısını kırdı.
Sarı-Lacivertliler arka arkaya kazanılan pozisyonları değerlendiremeyince tempo düşüklüğü yaşadı. Tempo fikir oyun
hatay escort
da sıkıştı. 34. dakikada iştirak eden penaltı golünün sonrasında Nani’nin beraberliği imkanı sunan dekoratif golü moralleri düzeltti.
Nani’nin attığı golde, Meireles’in rakibin arkasına attığı pas oldukca iyi bir düşünceydi. Fenerbahçe’li futbolcular bu çeşit pozisyonları daha sık sık yapabilse çakılı oynayan Molde savunması bir sürü kolay değil vaziyette kalır ve skor da çeşitli olurdu.Caner ve Şener’in daha bir sürü oyuna katılması gerekirdi.Atağa katılmalarına nazaran rakibin arkasına sarkıp yaptıkları ortalar hedefi bulmadı. Bu çeşit pozisyonlarda rakip hüküm sahası içerisinde çoğalamama problemi da bununla birlikte tartışılması gerekir.

Yorum Yapın