Victoria’s Secret melekleri City’s Nişantaşı’na konacak ve Resmen boşanmadan yepyeni sevgili yapmış

11 Nisan 2018 | Kategori: blog

          Nickiniz:   

Varsa Şifreniz: 

                  

Victoria’s Secret melekleri City’s Nişantaşı’na konacak ve Resmen boşanmadan yepyeni sevgili yapmış

Hem kadınlara, hem bir de erkeklere müjde! Her sene top modellerin katıldığı etkili bir şovla yepyeni koleksiyonunu sunan Victoria’s Secret, Aralık’ta İstanbul’da mağaza açıyor.Bir erkeğin iç çamaşırı almaktan utanmasının nelere eşya olabileceğini gösteren bir şirket meydana gelen Victoria’s Secret; Türkiye’deki önce mağazasını, dünyaca populer markaları çatısı altında buluşturan City’s Nişantaşı’nda açacak.Ortaklık kurup Victoria’s Secret’ı Türkiye’ye getirmeyi muvaffak olan Park Bravo Grubu’nun sahibi Kamil Özçoban ile Alshaya’nın patronu Muhammed Alsyha’nın; hem bir bayanların, hem bir de erkeklerin hayır duasını alacağından hiç kuşkum yok!!!
3 Kasım’da evlendiği ve boşanma arifesinde meydana geldiği eşi Duygun Önbilgin’den 16 Ağustos’ta 2. defa baba meydana gele

n Efe Önbilgin’in aşk yaşamına yetişebilene; aşk olsun!!! Önbilgin, resmen boşanmadan yepyeni bir aşka yelken açmış bile! bu sırada, Önbilgin’in gönlünün yepyeni sultanının; sulh çubuklarını tüttürdüğü kızı Ayşe’nin annesi Deniz Akkaya sanmayın sakın! Önbilgin’in yepyeni gözdesi, pekçok reklam filmi ve dizide oyun alan; sunuculuk yapan 29 yaşlarındaki İpek Özkök. Mart ayı içinde eşi His Önbilgin’le bağlantısı koparan Efe Beyefendi, Temmuz’dan itibaren Özkök ile flört ediyormuş. Deniz Akkaya haricinde, ilişkilerini resmiyete dökmeye bayılan Önbilgin, bakalım resmen boşandıktan hemen ardından, üçüncü izdivacını yapacak mı!!!

Yorum Yapın